Zapisz się na webinar i zobacz jak w ramach Transformacji Energetycznej w naturalny sposób zaczęły powstawać przewagi konkurencyjne, dzięki którym, dołączając do skutecznego zespołu handlowców, TY TEŻ możesz zarabiać 5 cyfrowe prowizje.

Wypełnij formularz poniżej i bądź ze mną live 22 sierpnia start 19.00!

Tomasz Stanislawski Photo OPT
Dołącz bezpłatnie do szkolenia
Podaj poniżej adres email, na który otrzymasz potwierdzenie zapisu:
International Energy Agency (IEA) zakłada, że rok 2023 zakończymy z historycznym rekordem. Wzrost OZE ma być większy o ponad 30% w porównaniu do ubiegłego roku, co przełoży się na 440 GW nowych mocy. To mniej więcej tyle samo, co łączna moc zainstalowana do tej pory w Niemczech i Hiszpanii.

International Energy Agency (IEA) przewiduje, że w 2023 roku światowe gospodarki zainwestują więcej pieniędzy w nowe instalacje słoneczne niż te związane z wydobyciem ropy. To pierwsza taka sytuacja w historii, gdy na energię ze słońca globalna gospodarka przeznaczy więcej niż na ropę.

To rekordowe wydatki na projekty solarne.
DOŁĄCZ DO NAS!

Czego dowiesz się konkretnie o zarabianiu w branży odnawialnych źródeł energii ?

Jak dołączyć do najczęściej wybieranego dostawcy fotowoltaiki w Polsce, który posiada produkty i usługi zapewniające bezpieczeństwo energetyczne dla firm oraz indywidualnych rodzin, jest obecny na polskim parkiecie GPW i gwarantuje jakość usług i produktów kapitałem zakładowym spółki?
Ile możesz zarabiać angażując się w działania mając wsparcie managerów z rezultatami?
Dostaniesz wiedzę najlepszych sprzedawców w firmie, ludzi którzy pojadą z Tobą na spotkanie, poprowadzą je i podpiszą umowę.
Polska jest w nowej rzeczywistości. Od tego roku fotowoltaika zaspokaja w weekendy nawet połowę naszego zapotrzebowania na prąd. W czerwcu prawdopodobnie więcej energii dostarczą panele fotowoltaiczne niż elektrownie na węgiel brunatny.

Zapisz się teraz aby wejść na wyższy poziom świadomości dużych zmian w naszym systemie energetycznym i zmian klimatycznych, dzięki którym możesz wystawiać faktury na 5 cyfrowe kwoty

Co jeszcze zyskasz na współpracy?

Opracowany model sprzedaży gotowy do zastosowania.
Wysokie, 5 cyfrowe prowizje wypłacane co miesiąc.
Gotowe oferty i paleta produktów.
Posprzedażowa obsługa klienta - Ty jesteś skupiony na generowaniu przychodów i zysków.
Zapisz się bezpłatnie!

Ten webinar jest dla Ciebie, jeśli:

Szukasz sposobów, jak ustabilizować przychody, aby kolejne wydarzenia na świecie czy sytuacja gospodarcza nie oznaczały być albo nie być.
Jesteś osobą konsekwentną, zaangażowaną, zdyscyplinowaną, mającą marzenia i pragnienia.
Chcesz lepiej zarządzać swoim czasem, wyrwać się z "pracy 12h" czy to w swojej firmie czy na etacie i stworzyć PLAN, który możesz ze spokojem realizować tydzień po tygodniu.
Jesteś zdeterminowany aby osiągać szczyty sprzedażowe tym samym pomagać klientom aby płacili mniej za prąd i ogrzewanie
Zapisz się bezpłatnie!

Nazywam się Tomasz Stanisławski i od 15 lat zarządzam sprzedażą oraz siecią partnerów i handlowców.

Jestem Absolwentem Politechniki Wrocławskiej na Wydziale Elektroniki, Informatyki i Zarządzania. Od początku kariery przedmiotem mojej działalności jest obsługa klienta i sprzedaż. W Grupie Kapitałowej rozpocząłem współpracę jako Zastępcy Dyrektora Departamentu Sprzedaży Korporacyjnej VOTUM S.A., następnie Dyrektora Departamentu Sprzedaży Korporacyjnej, Dyrektora Sprzedaży i Prokurenta VOTUM S.A. Obecnie pełnię obowiązki Prezesa VOTUM Energy S.A.

Moim celem biznesowym jest to, aby wyposażyć każdy polski dom w nowoczesne i inteligentne rozwiązania fotowoltaiczne, dzięki którym nasz klient indywidualny będzie płacił mniej za prąd i ogrzewanie.

Tomasz Stanislawski Photo 2
Copyright © 2021-2023 Tomasz Stanisławski. Wszelkie prawa zastrzeżone!